menuordersearch
alinkala.ir

چگونگی پرداخت آنلاین و امن ,

۱۳۹۶/۷/۵ چهارشنبه
(1)
(0)
چگونگی پرداخت آنلاین و امن
چگونگی پرداخت آنلاین و امن
خرید اینترنتی آلین کالا

شما با تمامی کارت های عضو شتاب می‌توانید از محصولات موجود در آلین کالا استفاده نمایید. کارت اکثر بانک‌ها از جمله بانک ملت، ملی، تجارت، پارسیان، پاسارگاد، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، سرمایه، پست بانک، بانک شهر و بانک صادرات و … از سامانه شتاب پشتیبانی می‌کنند.

     نتیجه تصویری برای شبکه شتاب                                                            

اطلاعات مورد نیاز برای خرید با کارت بانکی
هر کارت عضو شتاب، یک شماره 16 رقمی بر روی خود دارد. شما می ‌بایست برای خرید اطلاعات زیر را در مورد کارت خود داشته باشید:
1. شماره 16 رقمی روی کارت
2. کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) که یک عدد سه رقمی یا چهار رقمی است (عموما در پشت کارت)
3. ماه و سال انقضای کارت که بر روی آن حک شده است.
4. رمز دوم (رمز اینترنتی) که از طریق  دستگاه خود پرداز بانک خود آن را تنظیم می‌کنید.

همانطور که مشاهده می‌شود، سه مورد اول با داشتن کارت قابل دسترس هستند و فقط باید آنها را از روی کارت بخوانید. رمز اینترنتی (رمز دوم) نیز می‌بایست یکبار از طریق دستگاه خودپرداز بانک شما تنظیم شود. اگر این رمز را تنظیم نکرده اید، یکبار کارت خود را وارد خودپرداز بانک صادرکننده کارتتان کرده و گزینه تغییر رمز دوم را انتخاب کنید. توجه کنید که این رمز، با رمز اصلی کارت شما که با آن پول برداشت می‌کنید تفاوت دارد.
پس از تکمیل اطلاعات و انجام پرداخت به صفحه مرور خرید و مشاهده مبلغ، شماره ارجاع، نوع کارت و... هدایت می شوید که حتما بایستی دکمه تکمیل خرید

را بزنید تا عملیات پرداخت با موفقیت انجام شود

                                                           
درگاه بانکی سایت شما چیست و چقدر قابل اطمینان است؟
درگاه بانکی فروشگاه اینترنتی آلین کالا از شرکت به پرداخت بانک ملت می باشد که در آخرین مرحله پرداخت آنلاین شما به صفحه شاپرک منتقل میشوید و در آن با امنیت کامل می توانید عملیات پرداخت را انجام دهید، توجه نمایید که اطلاعات کارت شما تماما در صفحه شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک وارد می شود و فقط نتیجه تراکنش و کد رهگیری به سایت آلین کالا انتقال می یابد. (تمامی درگاه های بانکی برای انتقال پول به درگاه شاپرک منتقل می شوند و این روند یکسان است)

دو نکته مهم در تشخیص امنیت صفحه پرداخت:

نکته کوچک و مهم در تشخیص صفحات پرداخت بانکی توجه به وجود حرف s در انتهای عبارت  https  در آدرس صفحه پرداخت بانکی و همچنین کارشناسان وجود علامت قفل در کنار صفحات آدرس اینترنتی را هم در تشخیص اعتبار سایت موثرمی دانند.

 


 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
Copyright alinkala © 2016 - 2019