menuordersearch
alinkala.ir

میخواهم مستقیما از سایت خرید خود را انجام دهم و شماره سفارش و شماره پیگیری دریافت کنم، چگونه از درگاه بانکی سایت پرداخت و به اصطلاح خرید آنلاین را انجام دهم؟ ,

دوشنبه بیست و سوم اسفند ۹۵
(0)
(0)
میخواهم مستقیما از سایت خرید خود را انجام دهم و شماره سفارش و شماره پیگیری دریافت کنم، چگونه از درگاه بانکی سایت پرداخت و به اصطلاح خرید آنلاین را انجام دهم؟

شما با تمامی کارت های عضو شتاب می‌توانید از محصولات موجود در آلین کالا استفاده نمایید. کارت اکثر بانک‌ها از جمله بانک ملت، ملی، تجارت، پارسیان، پاسارگاد، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، سرمایه،پست بانک، بانک شهر و بانک صادرات و … از سامانه شتاب پشتیبانی می‌کنند.

     نتیجه تصویری برای شبکه شتاب                                       
  • اطلاعات مورد نیاز برای خرید با کارت بانکی:
هر کارت عضو شتاب، یک شماره 16 رقمی بر روی خود دارد. شما می ‌بایست برای خرید اطلاعات زیر را در مورد کارت خود داشته باشید:
1. شماره 16 رقمی روی کارت
2. کد اعتبارسنجی دوم (CVV2) که یک عدد سه رقمی یا چهار رقمی است (عموما در پشت کارت)
3. ماه و سال انقضای کارت که بر روی آن حک شده است.
4. رمز دوم (رمز اینترنتی) که از طریق  دستگاه خود پرداز بانک خود آن را تنظیم می‌کنید.

همانطور که مشاهده می‌شود، سه مورد اول با داشتن کارت قابل دسترس هستند و فقط باید آنها را از روی کارت بخوانید. رمز اینترنتی (رمز دوم) نیز می‌بایست یکبار از طریق دستگاه خودپرداز بانک شما تنظیم شود. اگر این رمز را تنظیم نکرده اید، یکبار کارت خود را وارد خودپرداز بانک صادرکننده کارتتان کرده و گزینه تغییر رمز دوم را انتخاب کنید. توجه کنید که این رمز، با رمز اصلی کارت شما که با آن پول برداشت می‌کنید تفاوت دارد.
(رمز دوم همان رمز خرید اینترنتی و خرید مجازی میباشد)
نکته مهم : پس از تکمیل اطلاعات و انجام پرداخت به صفحه مرور خرید و مشاهده مبلغ، شماره ارجاع، نوع کارت و... هدایت می شوید که حتما بایستی دکمه    را بزنید تا عملیات پرداخت با موفقیت انجام شود
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
Copyright alinkala © 2016 - 2019