menuordersearch
alinkala.ir

نحوه ارسال و رهگیری سفارشات ,

۱۳۹۶/۳/۲ سه شنبه
(3)
(0)
نحوه ارسال و رهگیری سفارشات
نحوه ارسال و رهگیری سفارشات

ما در فروشگاه اینترنتی آلین کالا سعی بر این داریم سفارشات مشتریان را در نهایت سرعت، آماده سازی کرده و به دست مشتریان برسانیم، لذا اغلب سفارشات در صورت ثبت تا قبل از ساعت 10 صبح همان روز ارسال خواهد شد و بعد از ساعت 10 صبح در روز کاری آینده ارسال میشود.

انواع ارسال :
پست سفارشی: گرچه سرعت کمتری در حمل کالا نسبت به سایر خدمات دارد ولی خدمات ارزان آن برای حمل و نقل یک مزیت با ارزش به حساب می آید.
پست پیشتاز: سرعت بالا در انتقال کالا و هزینه نسبت به سایر روشهای ارسال بالا میباشد. (24 -48 ساعت)
تیپاکس: شرکت خصوصی که در سالهای اخیر با عملکرد درخوب در زمینه حمل و نقل و سرعت مطلوب سهم نسبتا بالایی را از خدمات پستی کشور را به خود اختصاص داده و سرعت و عملکردی شبیه پست پیشتاز  و قیمت نسبتا ارزانتر از آن در زمینه خدمات خود دارد. (24 -48 ساعت)
 

 

 

  • همراهان گرامی توجه نمایید که در صورت کمی تامل می توانید با کمترین هزینه توسط پست سفارشی کالای خریداری شده خود را دریافت نمایید. (تهران 2 الی 3 روز و شهرستان حداکثر 3-5 روز)
  • در صورتي که برای دريافت سفارش خود با تاخير بیش از 4روز مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت سفارش مجدد خودداري کنيد.
  • لطفا با ساير اعضاي خانواده يا محل کار خود هماهنگ کنيد تا در صورت عدم حضور شما بسته را تحويل گرفته و در صورت سفارش پرداخت در محل هزينه آن را بپردازند.
  • تمامی سفارشات پرداخت در محل فقط به وسیله پست ارسال می شوند لذا در صورت انتخاب پرداخت در محل سفارش خود فقط با سرویس  پست سفارشی یا پیشتاز امکان پذیر خواهد بود. 

 

از آغاز خرید تا تحویل کالا هر لحظه با شماییم


از لحظه خرید تا تحویل آن می توانید موقعیت و وضعیت کالایتان را پیگیری کنید،

  • تایید خرید توسط اپراتور:

ابتدا خرید شما ثبت و به اطلاع ما میرسد با بررسی کامل و تایید خرید، فاکتور پرینت شده و به قسمت تعیین کالا ارسال می شود.

 

  • بررسی ظاهری و فنی کالا:

کالای مورد نظر شما با فاکتور تطبیق یافته و از لحاظ ظاهری و فنی بررسی می شود تا بدون هیچ گونه عیب و ایرادی بسته بندی شود.

 

  • ارسال در اسرع وقت:

اینک کالای خریداری شده آماده ارسال می باشد و بلافاصله در اولین وقت اداری توسط پست ارسال می شود.

 

  • اطلاع رسانی ارسال کالا به خریدار:

کالا پس از ارسال برای اطلاع خریدار ابتدا در سامانه سایت کد رهگیری وارد می شود و سپس طی یک پیامک کد رهگیری به شماره همراه ارسال می گردد، به راحتی در سامانه رهگیری مرسولات پستی لحظه به لحظه از روند ارسال کالا مطلع خواهید شد.

 

  • ارتباط با ما:

در صورت هرگونه مشکل در روند ارسال و پیگیری مرسوله میتوانید با ما تماس برقرار کنید و آسان ترین راه ارتباط تلگرامی با ما در هر لحظه در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

 

توجه داشته باشید که روند ارسال کالا در قسمت تراکنش ها در بالای صفحه بعد از وارد شدن به حساب کاربری شما ثبت میگردد که با مراجعه به این قسمت محتوای فاکتور و سایر هزینه ها و پرداختی های شما قابل رویت می باشد همچنین کد رهگیری و زمان ارسال نیز در این قسمت می باشد.

 

رهگیری مرسولات

جهت رهگیری سفارشات پستی خود با ورود به سامانه رهگیری مرسولات و وارد کردن کد رهگیری خود در هر لحظه قادر به رهگیری و اطلاع از سرنوشت مرسوله شما امکان پذیر می باشد. لینک ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی و نمونه آن را در زیر مشاهده نمایید.

 

      رهگیری مرسولات پستی

      سامانه رهگیری مرسولات  http://newtracking.post.ir/    

 

در هر لحظه بصورت آنلاین با ورود کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست جمهوری اسلامی ایران از روند ارسال کالا مطلع شوید 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
Copyright alinkala © 2016 - 2019