menuordersearch
alinkala.ir

قوانین ,

(0)
(0)
قوانین
استفاده شما از وب‌سایت آلین کالا به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می‌باشد.
 
  • آلین کالا علاوه بر گزیده توضیحات راجع به کالا جهت سهولت انتخاب کالا و مشاوره دیگر جزئیات کالا برای  کاربران گرامی آدرس و شماره های تماس را در قسمت ( تماس با ما ) در نظر گرفته که مشتریان گرامی در جهت سهولت انتخاب کالای مورد نظرشان با هیچگونه شک و شبهه ای مواجه نباشند،بنابر این خواهشمند است در مورد کالای انتخا بی تان سوالات خود را قبل ز خرید با ما مطرح فرمایید.
  • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود. و در صورت برگشت کالا از آدرس مشتری، جهت ارسال مجدد، هزینه آن دریافت خواهد شد.
  • تایید و امضای فاکتور فروش به منزله تحویل کالای سالم و مطابق با موارد توافق شده می باشد.
  • با توجه به فروش محصولات الکترونیکی در سایت کنترل عملکرد و مشخصات بلافاصله پس از تحویل مورد پذیرش است و هرگونه ایراد بعدی تنها از طریق خدمات ضمانت کالا قابل پیگیری می باشد.
  • دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 35622053-044 تماس حاصل نمایید.
  •  شما به آلین کالا  اطمینان می‌دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت می‌باشد استفاده نخواهید کرد. شما از آلین کالا به‌گونه‌ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی‌هایی که تعمداً به‌طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده‌اند نیستید.
  • آلین کالا ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل ما  نیستند و آلین کالا هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد ندارد. آلین کالا این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود آنها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره‌ کنندگان آن‌ها نیست.
 
  •  این توافق‌نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر می‌گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از وب سایت آلین کالا خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می‌شود.
امروزه خرید اینترنتی در جهان و کشورهای پیشرفته رشدی روزافزون داشته که در سالهای اخیر این تب و تاب خرید و فروشها در ایران نیز با رشد خوبی مواجه شده است ولی هنوز جای رشد و پیشرفت بسیاری باقیست و فروشگاهی اقبال خواهد داشت که شیوه های جالب و نوینی برای فروش خود ابداع نماید و اعتماد مشتریانش را جلب نماید و برای محقق ساختن این اعتماد برای مشتری نیاز به کار و زمان طولانی دارد و حداقل آن نیز کسب نشان اعتماد الکترونیکی است که آلین کالا موفق به کسب آن شده است. در این میان فروشگاهی موفق خواهد بود که بهترین کالا و بهترین قیمت را به مشتری ارائه کند، آلین کالا با این هدف به میدان آمده تا نظر مشتریان را به خود جلب نماید.
Copyright alinkala © 2016 - 2019